Společnost Motors Company s.r.o. se specializuje na prodej ojetých, předváděcích, ale i nových vozů FORD se zaručeným původem a stavem, který vedle nás garantuje i sám jejich výrobce.

Postupujeme Vám tak kvalitu, preciznost a profesionalitu německé strany a rychlé, přátelské jednání s nabídkou dlouhodobé opakované spolupráce zde v Čechách ! !!!!!NOVĚ ČESTINA PRO VETŠINU VOZŮ FORD!!!!!  Více info   ZDE


motors company motors company

Společnost Motors Company s.r.o. si nastavila jediný cíl a to bourat hranice mezi tuzemským a západním trhem vozů Ford. Vzhledem k rozdílně nastaveným podmínkám dochází ke značnému znevýhodnění českých zájemců, ale nám se již podařilo najít řešení. V naší nabídce vozidel naleznete příklady několika vozů, ale v žádném případě tato nabídka není konečná. Každý model vozu může mít i několik desítek variant které se mohou lišit ve výbavě, motorizaci a provedení. Záruka na naše vozy je platná po celé EU bez omezení!
Naším cílem není kvantita ale kvalita a tedy se nesnažíme vybírat mezi dodavateli s vozy za nejnižší cenu na trhu a tím Vás vystavovat do rizika nečekaného a hlavně toho nemilého překvapení. Naším cílem je vybírat vozy, které jsou vetšinou po prvním majiteli a pravidelně servisované. Cena takového vozu je sice dražší než můžete vidět v českých autobazarech, ale díky pečlivému výběru a předprodejnímu servisu vám odpadají další investice. Proč kupovat vůz levnější o 40 000,- Kč, když pak přeplatíte mnohdy až několik desítek tisíc za servis, opravy nebo díky provizím z financování vozu pro autobazary a další desetitisíce pro leasingovou společnost s neúměrnou sazbou za své služby.

Vzhledem k tomu , že se specializujeme na vozy FORD od roku vyroby 2005 a modely FOCUS,CMAX , GALAXY ,SMAX , MONDEO  jsme schopni nabídnout opravdu kvalitní služby jak v případě dovozu  tak v případě servisu - tady je možné říci , že díky specializaci dokážeme vyřešit závady nebo programování , kde si ani autorizovaný servis nevěděl rady .

.

.

Automobily dovážíme na základě zprostředkovatelské smlouvy . V přehledné smlouvě je konkrétně vypsaný zákazníkův vybraný automobil (obsah, barva, výbava, konečná cena ...). Automobily jsou do ČR standartně dovezeny do cca 10 dní, během týdne je vyřízeno STK, EM, schválení způsobilosti jednotlivě dovezeného vozidla a evidenční kontrola. Ve smlouvě uvádíme 30 dní, abychom byli schopni smlouvu dodržet ve všech bodech i v případě, že se o pár dní protáhne přeprava vozu (např. nebyl odhlášen TP v zemi nákupu apod.). Před koupí v zahraničí automobily lustrujeme, provádíme kontrolu laku, diagnostiku a kontrolu servisní knihy, po té voláme zákazníkovi a popisujeme případné kosmetické vady, sdělujeme přesný název barvy dle TP, tak abychom předešli jakémukoliv nedorozumění.

Stejně jako ostatní dovozci automobilů si po zkušenostech od roku 2009 bereme na dovoz automobilu jistinu, abychom si ověřili, zda jde o skutečného zákazníka a ne o někoho, kdo si v průběhu dovozu koupí automobil někde jinde nebo si objedná automobil již s úmyslem ho nepřevzít (konkurence, pověření více dovozců). Záloha se pohybuje v rozmezí 20% - 50% dle typu vozu 

CENÍK SERVIS     uvedené ceny jsou bez DPH

Sazba1  700kč      Sazba2   850kč         Sazba3   950kč

Příplatek na vlastní dily 100%

Diagnostika                              1000kč /úkon , 800kč každá započatá hodina

Kodování jednotek, klíče,náraz    1500kč/úkon     FDRS 2000kč/úkon

Reset jednotek (náraz , klíče)  2000kč/úkon 

                     Jsme členem FORD SERVIS CLUBU

Společnost Motors Company s.r.o. se specializuje na prodej nejen ojetých ale i nových vozů se zaručeným původem a stavem, který vedle nás garantuje i sám jejich výrobce. Máme zkušenosti s nákupem vozů od roku 1992 a od roku 1999 specializace pouze Ford .

SERVIS

Jako jedni z mála nabízíme kupujícímu předprodejní servis včetně pravidelných servisů a možnosti odkupu starého vozu při nákupu nového.

FINANCOVÁNÍ

Samozřejmě spolupracujeme se společnostmi nabízejícími finanční služby v oblasti úvěrů nebo leasingů na motorová vozidla. Ovšem pokud si kupující najde výhodnější financování, přistupujeme k obchodu stejně jako kdyby to bylo od nás. Zavolejte nám svou představu o novém voze, společně určitě najdeme nejlepší možnou variantu!

POJIŠTĚNÍ

Při koupi vozu nabízíme výhodné povinné i havarijní pojištění. Ke každému obchodu přistupujeme individuálně a proto se snažíme najít nejvýhodnější cestu k získání vašeho nového vozu.

DOVOZ  

V případě dovozu na objednávku účtujeme nevratnou zálohu ve výši 20-50% z ceny vozu . Tato záloha zavazuje obě smluvní strany aby dostály svého závazku - nás aby jsme vám dle přání vůz dovezli a vás aby jste si vůz odebrali . Pokud je vůz již v ČR není nutné hradit zálohu v případě rezervace do 3 pracovních dnů . Pokud potřebujete vůz rezervovat déle , platí se nevratná záloha ve výši 1000kč/ den . Maximální délka rezervace je 2 měsíce .  Toto platí i v případě , že prodej vozu bude zprostředkovaný naší společností .

V případě dovozu na objednávku je termín dodání 14dní - 3 týdny .

CENY 

Vzhledem k tomu , že kupujeme vozy v Německu, tak naše ceny nejsou nejlevnější , protože garantujeme skutečný stav km a původ . V ČR je více firem které nabízí různé garance a následně vyjde najevo ze vůz je třeba o 100000km stočený a nový majitel pár tisíc , které ušetřil , nacpe do oprav , které se mohou vyšplhat až do desetitisíců . Za dovoz , prověření , prohlídku , případný předpodejní servis a provizi si účtujeme cca 15% (u levnějších vozů 20% ) z ceny vozu . Z vozů prodaných naší společností je řádně odvedeno DPH , nemůže se Vám tudíž stát , že o vůz přijdete , protože pocházelo z trestné činnosti . Toto je v poslední době oblíbený trik prodejců , kteří nabízejí vozy za ceny i o 4000euro nižší než v Německu .

Pokud i chcete vybrat vůz samy , i toto je možné , neplatí se záloha ale pouze úhrada za základní prověření v databazích  ve výši 5000kč a pokud je vše v pořádku , tak se vyjíždí do Německa pro vyhlédnutý vůz . Toto stojí 20kč/km -odtahovka nebo 12kč/km osobní vůz ,  následuje fyzická prohlídka na místě za 5% z ceny (min.5000kč ) a pokud i zde vše proběhne v pořádku , nic nebrání zakoupení SPZ za 100-130euro a vyrazit domů .Pokud nechcete jet po vlastní ose je možné zajistit odtah naší odtahovou službou . To samé platí pokud si klient vyhlédne vůz v kterékoliv zemi EU . Pokud je v hledáčku více vozů , a ani jeden vůz se nedoveze , platí se jeden jako dovoz a ostatní jako základní prověření .

NAŠE PROVOZOVNA

Naše provozovna je vybavená nejmodernejší technikou. Jako jedni z mála vám můžeme nabídnout kontrolu vašeho vozu na originální diagnostice Ford WDS, pro modely od roku 2005  diagnostiku IDS VCM1 a VCM2 ,pro modely od 2015 používáme FDRS .Kodování provadíme na UCDS nebo Forscan .  zkontrolujeme vám okruh klimatizace na klimatizačním automatu Beissbarth, nebo Vám můžeme přezout a vyvážit vaše kola na přístrojích Hofmann. (Více na www.pneuservis-lisov.cz) A to vše pod jednou střechou. Pokud Vás potká něco nepříjemného na cestách jsme připraveni Vám pomoci, zajištěním odtažení Vašeho vozu nebo v případě nehody zajištění opravy u smluvních servisů. Po celou dobu opravy můžete užívat náš náhradní vůz. (více na www.fordassistance.cz) Vzhledem k tomu, že se specializujeme na jednu značku a zabýváme se v podstatě jedním typem vozu, dovolím si říct že jsme schopni nabídnout stejnou kvalitu jako autorizovaný servis, ale za daleko lepších finančních podmínek. Důkazem je mnoho spokojených klientů, kteří za námi jezdí ze všech koutů republiky.
Nesmíme samozřejmě opomenout na to že bez originálních dílů Ford by to nešlo a proto prodáváme a montujeme jen originální díly Ford.

Pokud máte zájem o servisování vašeho vozu stačí nás kontaktovat a rádi se o váš vůz postaráme.

DĚKUJEME ZA DŮVERU