motors company Naše společnost je členem Ford Service Clubu , díky této spolupráci vám můžeme nabídnout originální díly Ford ,které jsou navrženy a vyrobeny společností Ford podle originálních specifikací Ford stejně jako díly, z nichž jsou vozy této značky vyráběny. Můžete se tedy spolehnout, že splňují ty nejvyšší nároky na jakost a zaručují dokonalé lícování a kvalitu povrchu.

Přispívají tedy k uchování hodnoty vašeho vozu. Toto lze zaručit pouze u originálních náhradních dílů , které je možné zakoupit u naší společnosti .  

Originální díly Ford jsou navrženy a odzkoušeny tak, aby ve spojení s jinými díly byla zajištěna jejich bezpečná funkce i v případě havárie. Použijete-li ve svém voze jiné díly, nebudete si moci být jisti, jak to ovlivní chování celého vozidla při nehodě. Až to zjistíte, může být příliš pozdě.

Např. Ford Mondeo je vyroben z dílů, které ve vzájemné součinnosti přispívají k omezení následků při střetu vozidla s chodcem. Nárazník, pěnová výplň nárazníku, blatník, mřížka chladiče, světlomety, prostor pod kapotou, přední sklo, dolní výztuha pro ochranu nohou, závěsy a panel kapoty prošly náročnými nárazovými zkouškami jednotlivě, ale i jako součást vozidla. Pokud některý díl nahradíte neoriginálním, pravděpodobně to nepříznivě ovlivní ochranu chodců v případě nehody.